Ужгородка

Новини Закарпаття

Експортні ціни на українську пшеницю будуть знижуватись

Експортні ціни на українську пшеницю нового врожаю будуть знижуватись внаслідок посилення конкуренції між постачальниками культури чорноморського регіону.

 

Такого висновку прийшли фахівці U.S. Department of Agriculture у черговому, вересневому звіті щодо стану світової торгівлі сільськогосподарськими товарами. За даними USDA збільшення пропозиції експортної продукції очікується саме у країнах, які є традиційними конкурентами України на світовому ринку. Зокрема, на 3 млн т збільшена цифра щодо російського врожаю.

Збільшення валового збору зернових буде спостерігатися і у регіонах, які імпортують українську аграрну продукцію, що зменшить попит на неї. Виробництво пшениці у Індії цього року зросте на 2,7 млн т, а Індонезія і Іран вже заявили про намір зменшити імпорт культури сумарно на 1,5 млн т.

Також українські трейдери програють російським постачальникам на ринку Єгипту.

Нагадаємо, що наприкінці вересня експортні ціни на українську продовольчу пшеницю склали $215-223/т FOB проти $228-230/ т FOB місяць тому.

Детально читайте у наступному номері журналу LandLord.

Схожі статтіПрогноз: Обсяги виробництва сільгосппродукції у 2018 році залишаться на рів…Польські компанії шукають захист від українських експортерівЦіна на редис після свят стрімко падаєСільгоспвиробники нарощують виробництво молока, господарства населення – ск…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору