Ужгородка

Новини Закарпаття

Стало відомо скільки будівель та ділянок належать московському патріархату на Львівщині

Про це йдеться у спільному з YouControl розслідуванні NGL.media.

У Львові громаді УПЦ МП належить будівля на вул. Любінській, 60, що зареєстрована за релігійною громадою УПЦ Святої Трійці. Сама громада зареєстрована на вул. Снопківській, 37 й упродовж 20 років орендувала приміщення першого поверху будівлі на вул. Антоновича, 100 під храм.

Ще дві будівлі розташовані у селі с. Боложинів Буського району та Турці. У Боложинові на вул. Центральній, 128 та належить Львівській єпархії УПЦ. У Турці майно МП зареєстроване на вул. Січових Стрільців, 56 на належить релігійній громаді УПЦ Покрови Пресвятої Богородиці. Сама громада зареєстрована поруч у будинку №54.

У Бориславі на вул. Бандери, 45а релігійній громаді УПЦ Покрови Пресвятої Богородиці, а також комунальна земельна ділянка під будівлею площею майже 0,3 га, яку орендує релігійна громада. Ще одна ділянка в Бродах на вул. Франка, 67 площею майже 0,6 га перебуває в приватній власності релігійної громади УПЦ. Її у власність церква отримала близько 10 років тому для будівництва житла, натомість незаконно збудувала церкву і приватний будинок для священика.

Ще дві комунальні ділянки площами 0,4 та 0,5 га зареєстровані за міськими громадами УПЦ в Трускавці на вул. Мазепи та Мостиськах на вул. Промисловій. У обох громадах на цих ділянках розташовані церкви УПЦ МП.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору