Ужгородка

Новини Закарпаття

У Тернополі батьки проти об’єднання гімназії та ліцею

Як повідомляє “Сорока”, мітингувальники розкритикували новообраного директора гімназії  Федоруца Миколу Васильовича, який раніше працював заступником директора ЗОШ №4 з виховної роботи. Його кандидатуру затвердило управління освіти після проведеного конкурсу.

Батьки та діти обурені. Вони розповіли, що в міській раді обіцяли відтермінувати заміну очільника навчального закладу, однак слова не дотримали.

Спершу мітингувальники зібралися під гімназією, а після цього вирушили до мерії.

“Ми прийшли підтримати нашого директора Крижанівського Анатолія Васильовича, щоб його не звільняли з посади. Хочемо надалі бачити його в гімназії як директора. Він підтримує навчальний заклад, дбає про наш добробут. Анатолій Васильович робить усе можливе, щоб освітній процес був якісним і корисним. Нам пообіцяли, що наш директор залишиться на посаді, а виходить так, що обіцянки не дотримали”, – розповіла учениця навчального закладу Катерина Яструб.

Серед тих, хто прийшов виступити проти об’єднання, була й колишня вихованка гімназії Вікторія Лучкевич. Зараз дівчина навчається у США:

“Я закінчила гімназію минулого року. Вважаю, що це була одна з найкращих шкіл. Тепер я навчаюся у Сполучених Штатах Америки. Можу з упевненістю сказати, що знання, які мені дала гімназія, не порівняються з іншими школами. Мені здається, що зміна директора знизить рейтинг навчального закладу”.

Опісля мітингувальники із своїми вимогами вирушили до міської ради. До них вийшов мер Сергій Надал та очільниця управління освіти Ольга Похиляк. Учні та батьки кричали «Ганьба» та вимагали пояснень.

“У першу чергу, що я хочу сказати, дорогі мої діти і шановні батьки, що не було ніяких порушень. Ми все робимо по закону”, – звернулася до мітингувальників Ольга Похиляк.

Також учні та батьки запитали мера, чому не дотрималися обіцянки перенести на серпень конкурс з обрання нового директора.

“Я не знаю, хто вам і що обіцяв”, – сказав Сергій Надал.

Що стосується ймовірних порушень процедури обрання очільника гімназії, то мер Тернополя обіцяв розібратися.

Фото: “Сорока”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору