Ужгородка

Новини Закарпаття

Астарта сплатила 1,13 млрд грн податків та зборів за шість місяців 2023 року

У першому півріччі 2023 року Астарта внесла 1,13 млрд грн у платежів податків та зборів.

  • Компанія перерахувала понад 654 млн грн місцевим бюджетам територіальних громад у семи областях України.
  • До державного бюджету надійшли понад 472 млн грн.
  • Астарта продовжує реалізацію соціальних ініціатив в рамках гуманітарного проєкту “Common Help UA”.

Агропромхолдинг Астарта сплатив 1,13 млрд грн податків та зборів до бюджетів всіх рівнів за шість місяців 2023 року. З цієї суми понад 654 млн грн отримали місцеві бюджети територіальних громад у Полтавській, Хмельницькій, Вінницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській та Харківській областях України. А до державного бюджету надійшли понад 472 млн грн.

Також по темі: «Астарта» збільшила посівну площу цукрових буряків на 20%

“Для нашої компанії сплата податків – це насамперед акт громадянської відповідальності. Ми віримо, що таким чином сприятимемо підтримці обороноздатності та економіки держави, забезпеченню основних потреб і зміцненню стійкості місцевих громад, а також відновленню країни після нашої Перемоги. Загалом, під час повномасштабної війни, Астарта перерахувала до бюджетів усіх рівнів понад 2,75 млрд грн”, – зазначив Віктор Іванчик, засновник та СЕО Астарти.

Астарта, спільно з українськими та міжнародними партнерами, також продовжує реалізацію соціальних ініціатив в рамках гуманітарного проєкту “Common Help UA”. На сьогодні фінансова оцінка благодійних внесків та наданої гуманітарної допомоги проєкту вже перевищує 754 млн грн. З них 52,5 млн грн спрямовані на розвиток регіонального підприємництва у громадах, в яких компанія здійснює свою виробничу діяльність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору