Ужгородка

Новини Закарпаття

В “Укрпромінвест” розпочали збір пшениці

Цього сезону під посів пшениці виділили 19,8 тис. га

В “Укрпромінвест-Агро” стартувала збиральна кампанія ранньої групи зернових культур, повідомляє пресслужба компанії у Facebook.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Виробничі підрозділи компанії розпочали обмолот озимої пшениці, під яку цього сезону було виділено 19,8 тис. га, — мовиться у повідомленні.

Довідка. “Укрпромінвест-Агро” — вертикально інтегрована агропромислова компанія. Земельний банк на даний час складає 116,5 тис. га. Основні напрями діяльності: вирощування сільськогосподарських культур, виробництво цукру, молочне і м’ясне тваринництво, виробництво борошна.

Зауважимо, цьогоріч ПК “Поділля” засіяли під цукристими понад 26 тис. га.

У Чернівецькій області ТОВ “Мрія Фармінг Буковина” першим розпочало жнива ранніх сільськогосподарських культур, інформує пресслужба Чернівецької ОВА.

Аграрії Одещини, Миколаївщини та Дніпропетровщини розпочали збирання озимих культур: ячменю, пшениці та гороху.

На Миколаївщині ТОВ “СП “ПАЕК” розпочало збиральну кампанію 2023 року.

На Вінниччині агрофірма “Ольгопіль” узялася до збору нового врожаю. Стартували жнива зі збору озимого ячменю, під який господарство заклало площу до 140 га.

15 червня на Одещині фермер, який працює в селі Муравлівка Саф’янівської сільської громади в Ізмаїльському районі, розпочав збирати озимий ячмінь.

Збір цьогорічних зернових у ГК “Прометей” розпочали з озимого ячменю. Площі з цією культурою розташовані переважно в Баштанському районі Миколаївської області

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору