Ужгородка

Новини Закарпаття

Syngenta відкрила першу в Україні  Лабораторію Цифрових Інновацій

Лабораторія в Києві стала 6-ю у глобальній мережі ЛЦІ Syngenta. За напрямом Digital Development and Labs (Цифрові розробки та лабораторії) компанія за останні півтора роки запровадила 5 аналогічних проектів у різних країнах світу. Нині ЛЦІ успішно функціонують у США, Китаї, Індії, Сінгапурі та Великій Британії.

Формат українського майданчика дещо вирізняється функціоналом та географічним покриттям щодо надання цифрових сервісів.

«На сьогодні ЛЦІ в Києві — це один із найамбітніших проектів, що принесе новий ціннісний практичний досвід та можливості для подальшого розвитку всієї мережі Лабораторій, — говорить Бенджамін Нінійо, керівник глобального напряму Цифрові технології компанії Syngenta. — Наші лабораторії в інших країнах зосереджені на дослідженні та вивченні споживчого попиту на цифрові продукти, розробці концепцій та створенні прототипів продуктів. Українська ЛЦІ доповнюватиме роботу закладів більшими оперативними можливостями, пропонуючи повний цикл розробки рішень — від досліджень та моделювання тестових зразків цифрових продуктів до створення робочих версій продукту, готового до запуску з реальними користувачами та інтегрованого з системами компанії Syngenta».

До того ж діяльність ЛЦІ у Києві буде спрямована як на забезпечення цифровими інноваціями українських сільгоспвиробників, так і на обслуговування запитів аграріїв в інших країнах Європи. Отже, Лабораторія в Україні стане провідним європейським майданчиком повного циклу розробки у digital агро, що здатна швидко і якісно надавати свої сервіси.

За словами Олексія Долгодушева, лідера групи з CRM та цифрового маркетингу компанії Syngenta в Україні, вибір країни та міста для створення новітнього цифрохабу Syngenta не випадковий. IT-галузь в Україні розвивається дуже динамічно, зростає пул талановитих експертів, а український digital-бізнес сам поступово стає трендсетером у галузі, часто випереджаючи за рівнем якості й креативу багато інших європейських країн, зокрема у Східній Європі. Крім того, цифрові технології пришвидшують трансформацію сільського господарства і виводять його на якісно новий рівень. За рахунок новітніх інструментів та вдосконалених систем управління агробізнесом аграрії мають можливість підвищити врожайність і прибутковість своїх господарств. Синергія цих двох галузей набирає обертів в Україні.

Великі компанії у сфері агробізнесу та виробники обладнання, устаткування і технологій дедалі більше інвестують у цифрові технології. Syngenta прагне бути першою, тому активно розвиває цей напрям. Нещодавно були придбані компанії FarmShots у США та Strider у Бразилії, які спеціалізуються на аналізі сільськогосподарських угідь за допомогою супутників та дронів і розробці цифрової системи управління сільським господарством відповідно. Такі аквізиції значно посилюють портфоліо цифрових сервісів Syngenta. «Разом із агровиробниками ми переконуємося, що технологічні інновації мають величезний потенціал для того, щоб допомогти фермерам підвищити продуктивність праці та отримати доступ до фінансових інструментів і ринків у всьому світі. Тому Syngenta прагне стати потужним та надійним партнером в індустрії, яка впливає на процес дигіталізації агробізнесу в Україні та Європі», — підкреслює Костянтин Іванюк, директор відділу маркетингу.

ЛЦІ у Києві повністю оснащена необхідним обладнанням і програмним забезпеченням, що дозволяє команді висококласних спеціалістів створювати цифрові продукти широкого спектра у сфері WEB-розробок, big data, мобільних додатків, віртуальної реальності, Інтернету речей. Наразі штат Лабораторії налічує 8 співробітників. Планується, що Лабораторія налагоджуватиме зв’язки з університетами й науково-дослідними центрами, а також із стартапами у цифровій та агрономічній галузях, аби спільно виявляти затребувані ринком пріоритети та ініціативи, розвивати креативні ідеї, забезпечувати прискорене проектування й експериментування, і, звичайно, створювати готові продукти з подальшим масштабуванням. Потенційними клієнтами ЛЦІ можуть бути як партнери і клієнти компанії Syngenta, так і агровиробники з усієї Європи.

За словами Макса Яковера, відкриття Syngenta Digital Innovation Lab – частина стратегії UNIT.City зі співробітництва та запуску нових інноваційних проектів з корпораціями: «Це гарний приклад того, як великі компанії можуть приєднуватися до спільноти стартапів, отримувати доступ до талантів, першими дізнаватися про нові тренди, можливості й знаходити ідеї для нових продуктів, – каже Макс Яковер, СЕО та керівний партнер UNIT.City.ЛЦІ стане вже четвертою лабораторією в інноваційному парку. Syngenta посилить не тільки центр експертизи та напрямок agritech, але й всю екосистему».

На думку керівництва Syngenta, інноваційний UNIT.City парк — це ідеальна локація для пошуку однодумців, обміну досвідом і знаннями, для створення ефективного партнерства і впровадження проектів із бізнес-цінністю.

Прискорення процесу переходу до цифрового мислення в рамках організації й у суспільстві в цілому сприятиме змінам на різних рівнях економіки і бізнесу. В компанії вважають, що заданий імпульс у розвитку цифрових технологій в агробізнесі, зокрема, в Україні, суттєво підвищить конкурентну спроможність вітчизняних сільгоспвиробників на провідних ринках світу.

«Ми прагнемо до розширення асортименту наших цифрових продуктів та послуг, щоб пропонувати аграріям кращі рішення. Використовуючи дані та надаючи їм доступ до цифрових інструментів, додатків і систем, ми можемо допомогти агровиробникам підвищити прибутковість, поліпшити якість продукції, ефективніше використовувати наявні ресурси та запобігати виникненню таких проблем, як деградація ґрунтів і хвороби сільськогосподарських культур. Діяльність Лабораторії Цифрових Інновацій вибудовуватиметься навколо вирішення цих завдань», — наголошує Бенджамін Нінійо.

Додаткова інформація:

Олексій Долгодушев, лідер групи з CRM та цифрового маркетингу компанії Syngenta в Україні

+38067-555-26-74, [email protected]

Ксенія Міщенко, спеціаліст з корпоративних комунікацій компанії Syngenta в Україні

+38067-555-26-17, [email protected]

Схожі статтіНазад в будущее: как продать новый урожай по старым ценам?Еврокомиссия расследует покупку Syngenta китайцамиLNZ Group будує агрохімічну лабораторію на Лебединському насіннєвому заводіП’ята частина бюджету Мінсільгоспу Німеччини витрачається на проекти в укра…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору