Ужгородка

Новини Закарпаття

Завдяки Коломойському Кулик може зайняти посаду в СБУ, – експерт

Прокурор Костянтин Кулик, один з винуватців процесу імпічменту Трампа в США, завдяки олігарху Ігорю Коломойському може перейти на роботу в СБУ, повідомляє КП в Україні.

Раніше Кулик, який не пройшов переатестацію, був звільнений з Генпрокуратури. Генпрокурор Руслан Рябошапка дотримав слово і звільнив прокурора, якого звинувачували в незаконному збагаченні.

На думку колишнього нардепа Сергія Лещенка, якою він поділився у своєму Телеграм-каналі, “за збереження Кулика в Генпрокуратурі боровся Ігор Коломойський, якому Кулик був потрібен”. Також він зазначив, що після звільнення Кулика “впливові люди лобіюють його призначення в СБУ”. Імена цих людей він не назвав, але зате назвав посаду, на яку нібито хочуть призначити Кулика – заступник керівника Головного слідчого управління спецслужби.

В 2016 році Кулик став першим обвинуваченим за незаконне збагачення на суму 2,8 млн грн. Незважаючи на те, що майже все майно він оформив на свою матір і матір своїх дітей Ірину Німець, включаючи нерухомість в центрі Києва, де прокурор незаконно надбудував додатковий поверх площею в кілька сотень квадратних метрів над своєю квартирою.

Крім цього, Кулик фігурує в процесі можливого імпічменту президента США Дональда Трампа.

“Дискредитація Байдена стала чи не головним завданням нинішнього президента США. В рамках цієї задачі люди Трампа залучили відомого українського прокурора Кулика, який повинен був довести незаконність доходів сина Байдена в Україні. Коли вся ця історія випливла, Трамп опинився під загрозою імпічменту”, – вважає політолог Голобуцький.

Впливова американська газета The New York Times написала, що Кулик, спільно з колишнім генпрокурором Юрієм Луценком, сприяв компроментації сина Байдена. Нібито Кулик склав англомовне досьє на сім сторінок про корупцію Хантера Байдена, чим сприяв боротьбі, яка призвела до розслідування відносно Трампа. Мова йде про роботу Байдена-молодшого в українській газовій компанії Burisma Holdings.

Джерело: Наш.live

uzhik

uzhik

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору