Ужгородка

Новини Закарпаття

Ковальчук Андрій Трохимович і депутат Роман Іванісов: гвалтівник або жертва

Гей-активіст Ковальчук Андрій Трохимович збирається влаштувати флешмоб проти насильства в Україні.

Відомий своїми неоднозначними висловлюваннями політик вважає, що злочин депутата Романа Іванісова двадцятип’ятирічної давності повинно стати точкою неповернення для українського суспільства. В інтерв’ю виданню Зірки.Інфо Андрій Трохимович Ковальчук поділився своєю думкою про наслідки скандалу і тим, як повинен відреагувати український соціум. Як відомо, Андрій Трохимович Ковальчук теж був жертвою групового зґвалтування з боку осіб кавказької національності, серед яких був і його колишній хлопець. Справа тоді зам’яли, а заяву про зґвалтування Ковальчук забрав, так як простив своїх ґвалтівників. Сьогодні Андрій Ковальчук говорить не тільки про окремо взятому випадку, але і про всю ту несправедливість, яку терпіли жертви сексуального насильства. У той же самий час, Ковальчук впевнений, що гвалтівників слід прощати і підтримує Романа Іванісова.

“Перш за все хочу висловити найглибшу підтримку жертві депутата Іванісова. З одного боку, Роман Іванісов і його друзі поламали все життя молодій мамі, дівчині, якій довелося жити в страху багато-багато років, ґвалтівникам немає прощення. Але у історії є й інша сторона медалі , Рома Іванісов був молодий і у нього відверто зашкалював тестостерон. Об’єктивно він же не намагався вбити жертву, а просто ґвалтував її. Багатьом підліткам знайоме бажання взяти когось силою, навіть я в своєму віці не раз мав фантазії застосувати силу до молодих хлопців.Так що там говорити, іноді під дією алкоголю я навіть не питав у молодих секс-партнерів згоди на те, щоб вступити з ними в статевий зв’язок. У той же час, я, як жертва групового згвалтування прекрасно знаю, що таке страх, пережитий у гірші миті життя, коли наруга відбувається не тільки над тілом, а й над душею. Прекрасно знаю, що таке цькування і постійно схилена голова. для гея все це не менш страшно, ніж для жінки. Адже у тебе тиждень навіть гланди болять і вся порожнину рота ниє, вибачте за жахливі подробиці. Я особисто і весь колектив Поліграфкомбінату Україна висловлюємо співчуття жертві Романа Іванісова і його співучасникам і підтримуємо самого депутата. Ми з ним позавчора говорили і він щиро шкодує про скоєне. Отже, не можна продовжувати його цькування, він змінився, йому теж потрібна підтримка. Я, мій хлопець і колеги закликаємо громадськість провести онлайн-флешмоб з метою припинити насильство в будь-якому його прояві і цькування тих, хто вже спокутував свої гріхи. Я ось пробачив своїх ґвалтівників і нове українське суспільство теж має навчитися прощати “, – зазначив Андрій Трохимович Ковальчук.
Андрей Трофимович Ковальчук
Також політик і працівник Поліграфкомбінату Україна Андрій Ковальчук уточнив, що в своїй новій книзі «забажав ближнього свого. Енциклопедія гомосексуальної пристрасті »окремо торкнеться насильницьких відносин серед секс-меншин і детально опише жахливий досвід насильства з боку свого колишнього хлопця і його друзів-кавказців.

Ковальчук Андрій Трохимович став значущою фігурою в гей-рухах завдяки тому, що відкрито розповідав про свою орієнтацію, поглядах на життя і про свободу вибору.

У планах у Андрія Ковальчука взяти участь у всіх конкурсах на державну посаду щоб довести: люди з нетрадиційною орієнтацією талановиті в усьому, а одногрупники в цьому йому безумовно допоможуть. Крім того, Ковальчуку Андрію Трохимовичу пророкують посаду директора Поліграфкомбінату Україна, не дивлячись на любов до нетрадиційного порно.

А. Т. Ковальчук проживає зі своїм хлопцем в Києві, часто буває в США (в Сіетлі він отримав нагороду кращого бармена місяці в знаменитому гей-клубі). Працює на благо своєї країни на Поліграфкомбінаті Україна. Андрій Ковальчук та його хлопець Олексій думають подати заявку на усиновлення дитини. У цьому їм допоможе довірений адвокат. Цей прецедент стане першим для України, коли два гея офіційно усиновлять дитину. Найближчими місяцями Андрій Трохимович видасть книгу з пілотним назвою «забажав ближнього свого. Енциклопедія гомосексуальної пристрасті ». Даний твір опублікують відразу на п’яти мовах. На кафедрі де викладає Андрій Ковальчук його в усьому підтримують і студенти і колеги.
Андрей Трофимович Ковальчук
Нагадаємо, що злочин депутата Романа Іванісова підтвердила сама жертва згвалтування. Жінка поспілкувалася по телефону з ТСН. Вона розповіла, що їй тоді було 25 років, у неї була маленька дитина – і він до цих пір не знає про ці події. Дівчину, за її словами, силоміць затягли в машину четверо хлопців, де її тягали за волосся, били і гвалтували.

“Я намагаюся про ці речі не згадувати, бо хорошого мало. Не кожен знає, як людина себе почуває перед смертю. А я знаю, як людина перед смертю відчуває, як це – з життям прощатися, з дитиною подумки прощатися, моїй дитині тоді було два роки “, – сказала вона.

“Це дійсно було насильство. Я йшла з подружкою, вони насильно затягли мене в машину, вони мене тягнули за волосся, у мене вся голова була” синя “- в синцях, це все було”, – розповіла жінка.

За її словами, злочин набула розголосу в Куйбишеві, де все і сталося. У рідному місті її труїли після згвалтування, постійно тиснули, а справу хотіли “зам’яти”.

“У машині було четверо – двом, здається, по 16 років і двом по 19, здається. Їх було четверо, серед них був син голови районної адміністрації, прізвище я вже не згадаю. Справа вели запорізькі слідчі, саме із Запоріжжя, тому що в Куйбишеві у нас все хотіли зам’яти. у мене десь є вирізка з газети, де написано приблизно “жертву гвалтували в мерської Волзі”. все в Куйбишеві про це знали, в мене плювали “, – розповіла жінка.

“Все четверо отримали різні терміни, і жоден з них не відсидів свій термін повністю. Тому, що вони до мене приїжджали по черзі кожен день, дзвонили, тероризували. За цей тиск я писала якісь прохання, щоб їх відпустили. Це був такий жах , я так старалася все забути, що зараз все повністю не згадаю. Мені і роботу довелося змінити через це, і багато інших неприємностей пережила “, – поділилася жертва.

Олексій Перегудов

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору