Ужгородка

Новини Закарпаття

Начальник Львівського військкомату Тіщенко подякував за можливість служити на благо України

Олександр Тіщенко звернувся до побратимів та громадян України на своїй Facebook-сторінці.

“Шановні побратими, українці! Сьогодні для мене важливий день. Після багатьох років служби я залишаю посаду начальника Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Від початку війни з 2014 моя служба була насичена важкими викликами, досягненнями та навчанням. Я вдячний командуванню Генерального штабу ЗСУ за довіру та підтримку, керівництву Міністерства оборони України за можливість служити на благо нашої країни, а також усім членам нашої команди ТЦК та СП за успішну співпрацю та відданість справі.

Дякую кожному рядовому, офіцеру і службовцю за ці незабутні роки та спільні зусилля. Разом ми зробили багато для того, щоб забезпечити нашим захисникам підтримку”, – йдеться у повідомленні.

Окрему подяку Олександр Тіщенко висловив  хоробрим Воїнам зі львівських батальйонів, які захищали Сумщину в напрямку Білопілля, а також знищували ворога раніше та продовжують це робити сьогодні в Бахмуті.

“Будемо продовжувати допомагати вам і надалі.

Пишаюся тим, що мав можливість служити нашій країні. Продовжую здійснювати захист української державності і надалі. Нові виклики чекають на нас задля спільної Перемоги.

Маю честь!” – підсумував Тіщенко.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору