Ужгородка

Новини Закарпаття

SavorEat запустила робота для друку рослинних гамбургерів

Принтер, який одночасно друкує та готує гамбургери на рослинній основі, вперше був запущений в Ізраїлі восени минулого року завдяки партнерству з компанією громадського харчування Yarzin-Sella

Впровадження для практичного використання робота шеф-кухаря SavorEat знаменує собою перше застосування технології 3D-друку ізраїльської компанії в США, передає newfood.

SavorEat, яка стала публічною на Тель-Авівській фондовій біржі у 2021 році, створювала свою технологію 3D-друку на рослинній основі протягом півдесятка років.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Принтер, який одночасно друкує та готує гамбургери на рослинній основі, вперше був запущений в Ізраїлі восени минулого року завдяки партнерству з компанією громадського харчування Yarzin-Sella.

Робот дає змогу клієнтам персоналізувати свій гамбургер, обираючи розмір, ступінь готовності, вміст білка та спосіб приготування.

SavorEat зосередилася на просуванні свого принтера для гамбургерів як робота-кухаря протягом останнього року, відразу після випуску платформи другого покоління.

Зауважується, що варіант автоматизації допоможе ресторанам зменшити витрати на приготування їжі.

Нагадаємо, Ізраїльська харчова технологічна компанія вперше в історії надрукувала готове до приготування філе риби на 3D-принтері, використовуючи клітини тварин, культивовані та вирощені в лабораторії.

Світовий гігант агробізнесу Cargill, спільно з іспанською компанією Cubiq Foods, працює над новою технологією виробництва жирів. Нова технологія підійде для альтернативних м’ясних та молочних продуктів рослинного походження, де жири та олії допомагають забезпечити структуру, смак, текстуру та поживний профіль.

Американські інженери описали спосіб вирощування у лабораторії штучного сала для покращення смакових і фізичних властивостей вирощеного м’яса. Досліди з тваринними жировими клітинами показують, що їх можна вирощувати тонкими шарами, після чого об’єднувати у тривимірну масу, що нагадує справжню жирову тканину тварин.

Американська харчова технологічна компанія Motif FoodWorks випустила свій перший продукт, орієнтований на споживача, — гамбургери на рослинній основі Motif BeefWorks.

З листопада компанія GG (GG plant-based food products) вела на ринок рослинну альтернативу кальмарам.

Управління з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) завершило першу передпродажну консультацію щодо харчових продуктів для людей, виготовлених із культивованих клітин тварин.

Найбільша у світі меблева компанія IKEA виготовлятиме фрикадельки з “м’яса” рослин, пише Forbes. Рівень викидів парникових газів під час їх виготовлення складе лише 4% від обсягу викидів, що з’являються при приготуванні справжнього м’яса. До складу рослинного делікатесу увійде гороховий протеїн, овес, яблука та картопля. У компанії обіцяють, що веганські фрикадельки виглядатимуть як м’ясо та матимуть ідентичний смак.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору