Ужгородка

Новини Закарпаття

В Україні готується оновлена угода про вільну торгівлю з Канадою

Це сучасна, прогресивна угода, яка важлива для збільшення інвестицій, активізації торгівлі послугами та розвитку цифрової торгівлі

11 вересня прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що нині готується до підписання оновленої угоди про вільну торгівлю з Канадою.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Це сучасна, прогресивна угода, яка важлива для збільшення інвестицій, активізації торгівлі послугами та розвитку цифрової торгівлі. У торгівлі послугами ми вперше маємо угоду за принципом “відкрито все, що не зазначено в угоді” — це особливо важливо для гнучкого світу послуг, де постійно з’являються нові сервіси, особливо цифрові.

Глава уряду запевнив, що угода чітко визначає, що Україна поділяє з Канадою підходи до стандартів у сфері праці, довкілля, ролі малого і середнього бізнесу в торгівлі й економіці загалом. І додав, що це спільна мораль, про яку говорив президент.

Довідка. Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною набула чинності 1 серпня 2017-го року й дозволила взаємно скасувати або знизити імпортні мита на більшість товарних позицій. Ще в час укладення оригінальної угоди було домовлено, що в майбутньому її розширять на сферу послуг та інвестицій.

Нагадаємо, оновлена торговельна угода “допоможе робітникам, підприємцям та споживачам в обох країнах”.

Раніше Landlord повідомляв, що зовнішня торгівля України рекордно зросла.

27 червня міністерка економіки України Юлія Свириденко провела стартову зустріч з міністрами Європейської асоціації вільної торгівлі (ЄАВТ) для декларації рішення про початок внутрішньодержавних процедур з оновлення пакета угод про вільну торгівлю

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору