Ужгородка

Новини Закарпаття

В Україні планують створити ЕкоРейнджер – єдиний природоохоронний інспекційний орган

Під час зустрічі з підприємцями щодо полегшення умов ведення бізнесу та реформи органів перевірки заступник керівника Офісу глави держави Ростислав Шурма розповів про плани створити єдиний інспекційний орган – ЕкоРейнджер. За його словами, він об’єднає близько десяти інспекцій, які мають природоохоронну функцію.

Також Шурма розповів про напрацювання щодо консолідації підслідності економічних злочинів у межах єдиного правоохоронного органу. Цю концепцію буде презентовано найближчим часом, після чого відповідні законопроєкти подадуть до Верховної Ради, сказав заступник Єрмака.

На зустріч в ОП прийшли понад 60 бізнесменів – власники промислових, логістичних, фінансових компаній. Серед яких були співвласник концерну Ukravit Віталій Ільченко, віце-президент Торгово-промислової палати Михайло Непран, співвласник концерну “Молочний альянс” Олександр Деркач, власник компанії Текстиль-контакт Олександр Соколовський.

Також по темі: Наше завдання об’єднати зусилля усього світу навколо усунення екологічних проблем, які виникли під час війни, – Юлія Свириденко

Окрім цього під час зустрічі обговорили шляхи полегшення роботи інвесторів, котрі будують у країні нові підприємства. Також в ОП обіцяють проаналізувати світовий досвід щодо відповідальності правоохоронних органів за зловживання службовим становищем, несправедливе, упереджене та незаконне поводження з бізнесом.

Також влада розгляне можливості законодавчого скорочення термінів розрахунків з боку торговельних мереж за продукцію, поставлену їм на реалізацію.

“Ми вивчимо практику розвинених країн, у яких були побудовані потужні національні роздрібні мережі. Зокрема, досвід Lidl, Aldi в Німеччині, Carrefour у Франції, Tesco у Британії, Walmart у США. На основі аналізу буде очевидно, чи є сенс змінювати правила розрахунків ритейлу за надану на реалізацію продукцію”, – зазначив  Шурма.

Також має бути підготовлений алгоритм закриття кримінальних справ проти бізнесу, за якими тривалий час не проводиться жодних процесуальних дій і які не мають перспектив.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору