Ужгородка

Новини Закарпаття

Елеватор на Чернігівщині збільшить потужності до 23 тис. тонн зберігання зерна

Проєктом реконструкції передбачено встановлення двох місткостей діаметром 22,0 м місткістю 4742 т

На Чернігівщині розбудовується елеватор, який після закінчення проєкту матиме загальну потужність одночасного зберігання на близько 23 000 тонн, інформує пресслужба компанії-виробника обладнання ProjectLine.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Проєктом реконструкції передбачено встановлення двох місткостей діаметром 22,0 м місткістю 4742 т. Так загальна потужність діючого елеватору складатиме орієнтовно 23 000 тонн, – мовиться у повідомленні.

Зазначається, що перед бетонуванням підошви фундаменту виконали візуальний огляд армування фундаментів силосів.

Нагадаємо, на Тернопільщині новий елеватор запускає ПП “Західний Буг”.

На елеваторах почали зростати ціни за послугу зберігання — з 2 грн на добу до 11 грн. Так елеваторники компенсують відсутність в роботі зерносховищ коефіцієнта оборотності в поточних умовах.

Агрохолдинг ІМК за наступні 10 років планує інвестувати близько $233 млн у реалізацію Smart Green Strategy. Серед іншого стратегія передбачає переведення зерносушарок на біопаливо.

Європейський банк реконструкції та розвитку надасть компанії Grain Alliance Group кредит у 10 млн євро для модернізації зерносховища компанії у Словаччині.

Раніше фахівці назвали вартість тимчасового модульного зерносховища.

Створення мережі зерносховищ у сусідніх європейських державах, що запропонували експерти США, розв’яже проблему експорту нового врожаю.

На елеваторі “Сквирського комбінату хлібопродуктів” провели модернізацію зерноочисного обладнання. Зокрема діючі зернові сепаратори демонтували та встановили сучасний плоскорешітний сепаратор Горизонт К-300 виробництва ТОВ “ОЛИС”.

На Черкащині у селі Деньги бельгійська компанія “ГРАНЕКС-ЧЕРКАСИ” будує зерносушильний комплекс продуктивністю до 600 т/добу, згодом планують добудувати елеватор на 15 тис. тонн одночасного зберігання

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору