Ужгородка

Новини Закарпаття

Борошно вищого гатунку продовжує зростати у ціні

Водночас невисокий попит покупців продовжує тиснути на ціни і стримує більш активне подорожчання продукту

Цього тижня в Україні продовжують підвищуватися ціни на пшеничне борошно, повідомляє “АПК-Інформ”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Ситуація здебільшого зумовлена подорожчанням сировини для переробки та складнощами з закупівлею зернової борошномельної кондиції через недостатню кількість пропозицій на ринку. Проте невисокий попит покупців продовжує тиснути на ціни і стримує більш активне подорожчання продукту,— пояснили експерти.

Станом на 15 вересня ціни на борошно вищого ґатунку фіксуються найчастіше в межах 9700-11200 грн/т EXW в залежності від регіону виробництва, що вище показників кінця минулого тижня на 100-200 грн/т.

Нагадаємо, аби надати українським борошномельним підприємствам більше можливостей для розвитку, програма USAID АГРО співфінансує 15 проєктів вітамінізації борошна із загальним бюджетом до 57 млн грн.

Цьогоріч якість пшениці за кількома важливими показниками гірша, ніж минулого року. Експортної пшениці вищих класів менше, до того ж саме вона важлива переробникам всередині країни.

Україна цьогоріч очікує до 76,7 млн тонн урожаю, що на 5% більше показника 2022 року. Поліпшення прогнозу пов’язане зі сприятливими погодними умовами.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору