Ужгородка

Новини Закарпаття

Держсекретар США і Генсек ООН обговорили “зернову ініціативу”

Державний секретар США Ентоні Блінкен провів розмову з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррешем, обговоривши “зернову ініціативу” та війну РФ проти України.

Про це повідомляє пресслужба Держдепартаменту.

Зазначається, що Держсекретар США провів розмову з Генсеком ООН напередодні 78-ї сесії Генеральної Асамблеї, під час якої сторони обговорили широке коло питань, включно з Чорноморською зерновою ініціативою та війною Росії проти України.

Також по темі: Lloyd’s та ООН ведуть перемовини щодо страхування перевезень українського зерна

Крім того, Блінкен поділився інформацією про проведені в США паралельні заходи, присвячені боротьбі із загрозою синтетичних наркотиків, використанню штучного інтелекту для просування Цілей сталого розвитку ООН, а також залученню приватного капіталу до великих інфраструктурних проектів.

Нагадаємо:

Генеральний секретар ООН Антоніу Гуттеріш заявив про готовність робити все можливе для відновлення чорноморської “зернової ініціативи” та має намір обговорити це питання з усіма сторонами угоди на полях генасамблеї.

ООН веде таємні переговори з Російською Федерацією про укладання угоди, у рамках якої в обмін на відновлення зернової угоди терористичному режиму Володимира Путіна будуть скасовані наріжні санкції, запроваджені після широкомасштабного вторгнення в Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору