Ужгородка

Новини Закарпаття

Брюссель наполягає на компромісі щодо агроімпорту й чекає кроків від України

У Єврокомісії заявили, що в понеділок по обіді Україна має представити кроки для запровадження контролю за своїм агроекспортом та наполягають на компромісному варіанті вирішення агросуперечки попри рішення Польщі, Угорщини і Словаччини.

Джерело: речниця Єврокомісії Міріам Гарсія Феррер у понеділок в Брюсселі, повідомляє “Європейська правда“.

Деталі: Речниця відмовилась коментувати односторонні заборони, які ввели три країни – Польща, Угорщина і Словаччина – на ввезення української агропродукції попри те, що було досягнуто компромісного варіанту стосовно української продукції.

“Стосовно оголошень, які ми чули на вихідних, на цьому етапі ми не можемо коментувати, ми досі аналізуємо заходи (Польщі, Угорщини і Словаччини. – Ред.)”, – сказала вона.

Феррер нагадала, що торгова політика є винятковою компетенцією ЄС, а не країн-членів, тому зараз Єврокомісія має оцінити введені заходи, щоб вирішити, якими будуть наступні кроки.

Вона ще раз підтвердила, що обмеження на ввезення до ЄС деяких видів української продукції, які діяли до 15 вересня, більше не потрібні. Феррер також відмовилась відповідати на всі запитання преси стосовно потенційного позову України проти трьох країн ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору