Ужгородка

Новини Закарпаття

Через застарілі технології Індія втрачає до 80% фруктів та овочів

Дослідники пояснили, що після Китаю Індія є другим у світі виробником фруктів і овочів, але через застарілі технології зберігання та логістичні процеси країна може втрати від 30 до 80%

Нідерландські постачальники готуються до запланованого переходу на середньотехнологічні технології тепличного господарства, які зробить сільськогосподарський гігант – Індія, повідомляє Groenten & Fruit.

Минулого року овочівництво закритого ґрунту в Індії охоплювало 4 тис. га, половину цих площ складало плівкове накриття, а наполовину – сітка проти комах. Інвестиції в середньотехнологічні технології садівництва можуть дати величезний поштовх трансформації індійського садівництва. Такий висновок консорціуму голландських постачальників Dutch Greenhouse Delta.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Дослідники пояснили, що після Китаю Індія є другим у світі виробником фруктів і овочів, але через застарілі технології зберігання та логістичні процеси країна може втрати від 30 до 80%. Щоб зберегти фрукти та овочі свіжими, логістика та складські приміщення, безумовно, повинні бути значно покращені.

Зокрема Dutch Greenhouse бачить багато переваг у розвитку середньотехнологічного садівництва в Індії, а також для ландшафту та навколишнього середовища. Нині вирощування часто відбувається на відкритих полях з низькою врожайністю з гектара. Якщо врожайність у теплицях значно зросте, знадобиться менше вирубувати ліси. Знищення лісів призводить до ерозії ґрунту під час сильних дощів, а відсутність лісів означає, що зростаюче забруднення повітря не може бути поглинене.

Культивація знаходиться в іншому замкнутому колі. У теплому та вологому кліматі високий рівень захворюваності та шкідників. Зараз боротьба з хворобами та шкідниками ведеться за допомогою відносно високих рівнів пестицидів, що призводить до великих їх залишків у продуктах і забруднення довкілля.

Розвиток можна найкраще розпочати, допомагаючи дрібним виробникам інвестиціями у закрите вирощування. Це також робить ці компанії цікавими для наступного покоління, каже Наваніш Сінгх, який працює на Syngenta в Індії.

Нагадаємо, уряд Індії схвалив нову програму розвитку потужностей зі зберігання зерна вартістю 1 трлн індійських рупій (близько $12,1 млрд).

Раніше аналітики прогнозували, що урожай зернових в Індії досягне рекордних 316 млн т. Також Індія ввела обмеження на запаси олійних та олій в харчовій промисловості для трейдерів і переробників, щоб накопичити запаси в країні та зупинити зростання цін. Для харчової олії цей ліміт для рітейлу клав 3 т та для оптових постачальників — 50 т.

Водночас вже згодом в Індії вирішили обмежити продаж цукру на міжнародних ринках через кілька днів після того, як заборонила експорт пшениці.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору