Ужгородка

Новини Закарпаття

Виробництво пива в Україні зросло на майже 9%

Експертна оцінка обсягу виробництва пива по Україні за 8 місяців 2023 року – 92,3 млн дал

За січень-серпень 2023 року виробництво пива в Україні зросло на 8,8% проти аналогічного періоду 2022 року, повідомляє пресслужба української галузевої компанії по виробництву пива, безалкогольних напоїв та мінеральних вод “Укрпиво”.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Експертна оцінка обсягу виробництва пива по Україні (крім пива безалкогольного з вмістом спирту до 0,5 об.%) за 8 місяців 2023 року – 92,3 млн дал, це становить 108,8% до аналогічного періоду 2022 року, – мовиться у повідомленні.

Також зауважується, що обсяг виробництва пива в Україні у січні-серпні цього року скоротився на 24,6% у порівнянні з показниками аналогічного періоду 2021 року.

Нагадаємо, за минулі 30 років площі вирощування хмелю в Україні зменшилися з майже 7,5 тис. га (1990 р.) до 400 га (2022 р.), тобто у 18,5 раза. Цей обсяг площ забезпечує лише 20% потреби пивоварних компаній у хмелі, решта імпортується.

Львівська пивоварня “Правда” випустила на ринок пиво з пелюсток троянд, про це інформує пресслужба бренду в Instagram.

У селі Гораївка на Хмельниччині (Бакота), у садибі “Дім мандрівника”, зварили перше крафтове пиво “Бакітський гарбузовий ель”.

Компанія Carrefour Polska оголосила, що випустила асортимент овочевого пива, який, за її словами, є першим у своєму роді в країні.

Новорічні ялинки на пиво перетворює компанія з Нідерландів. Екологічну акцію From Tree to Tipple (“Від дерева до напою”) пивовари започаткували ще два роки тому.

Пивоварня Hot House Brewing at Barone Gardens першою в Нью-Йорку розпочала вирощувати хміль у власній теплиці, з потенціалом 3-4 врожаї на рік. Завдяки комбінації тепличного та придбаного на ринку хмелю, тут виготовлятимуть оригінальні сорти пива.

Виноробна компанія “Шато Чизай” започатковує виробництво ігристих вин методом Шарма-Мартінотті на власних потужностях, а також запускає завод із виробництва виноградних спиртів.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору