Ужгородка

Новини Закарпаття

На Львівщині МХП запустив в роботу новий елеватор

Технологія елеватора передбачає зберігання зерна у полімерних рукавах

У Львівській області МХП запустив у роботу новий елеватор. Зауважується, що наразі зерносховище вже приймає зернові культури пізньої групи, вирощені на підприємствах Західного Хабу агрохолдингу, інформує пресслужба МХП.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Потужності приймання та сушіння пшениці становлять: 1750 тонн/добу, кукурудзи – 1110 тонн/год при сушінні від 24,5-14,5 % вологості.

Технологія елеватора передбачає зберігання зерна у полімерних рукавах.

Під час війни ми продовжуємо інвестувати в розвиток аграрної галузі нашої країни. Будівництво нового елеватору на Львівщині — це не просто збільшення елеваторних потужностей на заході України, а й нові робочі місця та податки до місцевих та державного бюджетів. Підприємства МХП — надійні роботодавці та партнери громад,— зазначив заступник голови правління з агронапрямку МХП Сергій Доброгорський.

Довідка. МХП — міжнародна компанія у сфері харчових, агротехнологій та ритейлу зі штаб-квартирою в Києві та виробничими потужностями в Україні та на Балканах (Perutnina Ptuj Group). Дочірні підприємства МХП працюють у Великій Британії, Саудівській Аравії, ОАЕ, країнах Балканського півострова та інших країнах ЄС. Станом на 2021 рік компанія МХП посідає 8 місце у переліку Forbes 100 найбільших приватних компаній України.

Нагадаємо, будувати елеватори з нуля у цьому сезоні аграрії в Україні стали менше. Натомість більше бажаючих модернізувати існуючі зерносховища.

На елеваторах почали зростати ціни за послугу зберігання — з 2 грн на добу до 11 грн. Так елеваторники компенсують відсутність в роботі зерносховищ коефіцієнта оборотності в поточних умовах.

Агрохолдинг ІМК за наступні 10 років планує інвестувати близько $233 млн у реалізацію Smart Green Strategy. Серед іншого стратегія передбачає переведення зерносушарок на біопаливо.

Європейський банк реконструкції та розвитку надасть компанії Grain Alliance Group кредит у 10 млн євро для модернізації зерносховища компанії у Словаччині.

Раніше фахівці назвали вартість тимчасового модульного зерносховища.

Створення мережі зерносховищ у сусідніх європейських державах, що запропонували експерти США, розв’яже проблему експорту нового врожаю.

На елеваторі “Сквирського комбінату хлібопродуктів” провели модернізацію зерноочисного обладнання. Зокрема діючі зернові сепаратори демонтували та встановили сучасний плоскорешітний сепаратор Горизонт К-300 виробництва ТОВ “ОЛИС”.

На Чернігівщині розбудовується елеватор, який після закінчення проєкту матиме загальну потужність одночасного зберігання на близько 23 000 тонн

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору