Ужгородка

Новини Закарпаття

Львівщина відновлюватиме житло мешканцям ще 13 населених пунктів Херсонщини

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, за цей час у селах Нова Зоря, Таврійське та Біла Криниця відремонтували з пів сотні приватних житлових будинків, роботи досі тривають.

«До прикладу у Новій Зорі ремонту потребують понад 50 об’єктів різних напрямів, у с. Таврійське – 151, у Білій Криниці – 104. Це і поточний ремонт, капітальний ремонт, частково пошкоджене або зруйноване житло. Сьогодні у Новій Зорі та Таврійському працюють по 2 бригади, у Білій Криниці – одна. Усі будматеріали привозять зі Львівщини. Першочергово ремонтуємо пошкоджені домівки, в яких живуть люди, а також житло в яке після завершення робіт можуть повертатися мешканці», – розповів т.в.о. начальника управління капітального будівництва Львівської ОВА Роман Дуля.

Роботи з поточного ремонту у помешканнях трьох населених пунктів планують завершити до кінця жовтня-початку листопада цього року.

Також, як додав Роман Дуля, згідно з Програмою «Пліч-о-пліч» Львівська ОВА взяла під патронат ще 13 населених пунктів Херсонщини.

Окрім трьох зазначених вище, це також будуть помешкання у с. Миролюбівка, с. Надеждівка (Білозерської громади), с. Східне, с. Загорянівка, с. Музиківка, с. Висунці (Музиківської громади), с, П’ятихатки, с. Красносільське, с. Садок, с. Стариця, с. Кучерське, с. Нова Кубань, с. Борозенське (Борозенської громади). Загалом у цих населених пунктах ремонту потребують 246 об’єктів.

Нагадаємо, у липні Львівщина долучилася до національної ініціативи «Пліч-о-пліч». Це ініціатива допомоги регіонів України у відновленні деокупованих і постраждалих від агресії росії громад. Херсонщина, як один з найбільш постраждалих регіонів, стала пілотним майданчиком для реалізації цього проєкту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору