Ужгородка

Новини Закарпаття

УДП возитиме зерно з Середнього Дунаю до порту Констанца

ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» розпочало перевезення зерна баржевими караванами з Угорщини до порту Констанца у Румунії.

Як і анонсували, розпочинаємо довгострокову співпрацю з великим зернотрейдером світового рівня. Баржеві каравани пароплавства, які прямують у Сербію з українською рудою, на зворотньому шляху почнуть перевозити зернові. Наразі після вивантаження залізорудної сировини (ЗРС) у Смедерево виконується замивка першого каравану. Після чого він стане під завантаження в угорському порту Чепель. Потім Констанца, Ізмаїл і знову Середній Дунай”, — вказала прес-служба.

Лінія поки що працює у пілотному режимі.

Також по темі: УДП ініціює створення українського портового оператора у Констанці

В УДП наголосили, що розбудовують довгострокову бізнес-модель із перспективою зберегти вантажопотік і після відновлення повноцінної роботи портів Великої Одеси. Саме тому пароплавство знаходить стратегічних партнерів та відпрацьовує моделі роботи на Середньому Дунаї.

Задача — навіть на довгому плечі забезпечити високу рентабельність та швидке обертання флоту. Для старого УДП робота на Середньому Дунаї з перевезення ЗРС та зернових завершилась банкрутством. Для нового УДП — має стати основою сталого розвитку. Ми жорстко контролюємо витрати палива, запровадили онлайн-моніторинг переміщення суден, якісно покращили систему забезпечення, відмовились від прокладок та брокерів та працюємо напряму з власником вантажу. Тому навіть тривалі та складні рейси для нас є прибутковими”, — ідеться у повідомленні.

Із часом завдяки співпраці з IFC планується розв’язати й проблему застарілості тяги. Модернізований самохідний флот отримає сучасні екологічні двигуни (сертифіковані Stage V) із значно меншими витратами палива, що є ключовим для роботи у дальніх рейсах.

ПрАТ «УДП» здійснює річкові вантажоперевезення по Дунаю. Компанія експлуатує понад 20 самохідних суден вантажного річкового флоту та приблизно 200 несамохідних суден, що дозволяє оперувати приблизно 20 баржевими караванами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору