Ужгородка

Новини Закарпаття

Операційний прибуток МХП у першому півріччі виріс на 100%

Операційний прибуток агрохолдингу МХП у першому півріччі 2023 року зріс до $152 млн, збільшившись на 100% порівняно з минулим роком (1 півріччя 2022 року — $76 млн), а операційна маржа зросла з 7% до 10%.

Про це йдеться у фінансовому звіті компанії за перше півріччя 2023 року.

Дохід МХП зріс до $1 555 млн, збільшившись на 35% порівняно з попереднім роком ($ 1 149 млн).

Дохід від експорту у першому півріччі склав $973 млн, що на 52% вище порівняно з попереднім роком. Цей показник становить 63% від загального доходу ($640 млн, 56% від загального доходу у першому півріччі 2022 року).

Скоригована EBITDA зросла на 42% до $218 млн ($154 млн), скоригована маржа EBITDA зросла з 13% до 14%.

Також по темі: МХП планує розширити свої потужності з виробництва біометану

Чистий прибуток склав $67 млн порівняно зі збитком у розмірі $89 млн в першому півріччі 2022 року.

«Група досягла принципової домовленості з низкою міжнародних фінансових установ, щодо укладення угод про кредити на загальну суму до $400 млн. Очікується, що після укладання угод, виплати за кредитними лініями МФО будуть здійснені одним або декількома траншами відповідно до запитів Компанії за умови виконання певних попередніх умов, включаючи відсутність суттєвих несприятливих змін у бізнесі Групи, її діяльності, майні, фінансовому стані або перспектив, а також підтримання певних фінансових показників, що відповідають зобов’язанням Групи за її єврооблігаціями», — йдеться у звіті компанії.

Нагадаємо, агрохолдинг МХП уклав акціонерну угоду про створення спільного підприємства з Desert Hills Veterinary Services Company Limited (DHV), «донькою» Tanmiah Food Company — провідного постачальника м’яса птиці та іншої м’ясної продукції на Близькому Сході.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору