Ужгородка

Новини Закарпаття

Насіннєва асоціація України змінила керівництво

На початку вересня 2023 року в Насіннєвій асоціації України переобрали Голову Правління та його Заступника. Одноголосним рішенням визначено, що до 30 червня 2024 року Головою Правління НАУ буде Сергій Косолап, директор відділу маркетингу розвитку насіння ТОВ «Сингента».

Сергій Косолап є досвідченим фахівцем у насіннєвій галузі з понад 20-річним стажем. Він працював у компанії «Сингента» з 2003 року, а з 2021 року очолює відділ маркетингу розвитку насіння в Україні.

У новому статусі Голови Правління Сергій Косолап наголосив на важливості співпраці між ключовими насіннєвими компаніями для розвитку галузі та забезпечення продовольчої безпеки України.

«Я вважаю, що Насіннєва асоціація України — це високопрофесійна структура насіннєвого бізнесу, що динамічно розвивається і щороку привносить все більший вклад у розвиток насіннєвої галузі України. Наша держава є одним з провідних гравців світового аграрного ринку і відіграє дуже вагому роль у забезпеченні продовольчої безпеки світу, попри сьогоднішні надважкі умови. Ми, як Насіннєва асоціація України, надалі будемо прикладати всіх можливих зусиль для росту і розвитку насіннєвої галузі України, впроваджуючи світовий досвід, знання та технології через членів асоціації, які є представниками провідних насіннєвих компаній світу. Ми чітко розуміємо роль асоціації та забезпечуємо високий рівень комунікації між усіма учасниками ринку та державними органами. Будемо намагатися сприяти розвитку в Україні прозорої та відкритої конкуренції за найвищими світовими стандартами», — розповів Сергій Косолап.

Також по темі: Уряд розширив механізми ввезення для розмноження насіння сортів

Заступником Голови Правління НАУ також було обрано Олександра Яцика, керівника відділу насіння «БАСФ Т.О.В.».

Олександр Яцик працює в насіннєвій галузі понад 10 років. Він є членом Правління Насіннєвої асоціації України з 2020 року.

У новому статусі Заступника Голови Правління Олександр Яцик наголосив на необхідності подальшої співпраці між насіннєвими компаніями та державними органами для розвитку галузі.

«Співпраця та підтримка між ключовими насіннєвими компаніями – це те, чого потребують українські фермери сьогодні. Ми маємо бути згуртовані та разом йти до спільної мети — розвитку нашої галузі, впровадження високопродуктивних сортів та гібридів для отримання стабільно високих результатів та перемоги України у цілому.
На сьогодні НАУ займає провідну позицію як в адаптації Європейського законодавства в українських реаліях, так і є ініціатором багатьох інших проєктів. Тому усі наступні кроки Асоціації сприятимуть позитивним змінам у насіннєвій сфері», — заявив Олександр Яцик.

Зміни у Правлінні Насіннєвої асоціації України є важливим кроком у розвитку галузі. Вони сприятимуть подальшому зміцненню позицій України на світовому ринку насіння та забезпеченню продовольчої безпеки країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору