Ужгородка

Новини Закарпаття

Бомбардуванням нафтобаз довкіллю завдано збитків на 51,6 млрд грн – ДЕІ

Через ракетні атаки російських військових паливної інфраструктури України з початку повномасштабного вторгнення рф по 22 вересня 2023 року екології України завдано збитків на 51,6 млрд грн. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція (ДЕІ) на своєму сайті.

«Державна екологічна інспекція України продовжує вивчати й аналізувати негативний вплив збройної агресії російської федерації на навколишнє середовище нашої країни», – йдеться у повідомленні.

Так, за оцінками ДЕІ, за період з початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року по 22 вересня, тобто за 1 рік і 7 місяців, довкіллю завдано збитків на 2 126 158 309 211 грн.

При цьому «вибухи й пожежі спричинили викиди шкідливих речовин, таких як оксиди азоту і сірки, що мають шкідливий вплив на якість повітря й здоров’я населення».

Також по темі: В Україні планують створити ЕкоРейнджер – єдиний природоохоронний інспекційний орган

Йдеться передусім про ракетні й дронові атаки на паливну інфраструктуру країни. Під час атак на нафтобази й НПЗ за цей час згоріло 718,9 тис. т нафтопродуктів, чим довкіллю завдано збитків на 51,6 млрд грн.

Зараз екологи працюють над розрахунками збитків для довкілля й зменшення впливу забруднень.

Нагадаємо, з початку повномасштабної війни понад 30 нафтобаз і нафтопідприємств України було уражено ракетними обстрілами, ворог постійно тримає їх під прицілом і щомісяця атакує 3-4 об’єкти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору