Ужгородка

Новини Закарпаття

New Holland оновила серію тракторів T9 із PLM Intelligence

Компанія New Holland оновила серію тракторів T9 із PLM Intelligence на 2024 рік із збільшенням потужності, новою кабіною та покращеною ефективністю. 

«Завдяки збільшеному рівню потужності та набору розширених функцій, оновлена ​​лінійка T9 забезпечує кращу продуктивність, від кабіни до поля, щоб задовольнити потреби наших клієнтів, що постійно розвиваються», — говорить Кен Пол, менеджер з маркетингу продукції New Holland. «Дбаючи про благополуччя клієнта, ми модернізували загальний комфорт і дизайн кабіни, щоб зменшити стрес і допомогти операторам зосередитися на акрах попереду».

Висока потужність

Трактори серії T9 отримують підвищення потужності та паливної ефективності завдяки оновленому двигуну FPT 13L cursor. Три менші моделі — T9.470, T9.520 і T9.580 — були замінені на електронні турбіни зі змінною геометрією для їх оновленої продуктивності, досягаючи 467, 522 і 578 пікових сил відповідно. За даними New Holland, трактори цього діапазону мають покращену економію палива на 2%. 

Також по темі: New Holland представив нового флагмана тракторів T7

Більші моделі подвійної ширини — T9.615, T9.655 і T9.700 — оснащені двоступеневим турбонаддувом, завдяки чому їх продуктивність досягає 614, 656 і 699 пікових кінських сил відповідно. Повна маса автомобіля була збільшена по всій лінії, щоб збільшити вантажопідйомність. 

Оновлення кабіни


 

Компанія New Holland переробила інтер’єр серії T9 із такими функціями, як нова обшивка стелі, верхня консоль і рейки для кріплення RAM. Трактори тепер мають світлодіодні маячки для роботи в умовах недостатньої видимості. Трактор також тепер має тонший вихлоп, а також видалено J-подібну трубку між каталізатором дизельного окислення та селективним відновленням каталізатора. 

T9 оснащений монітором Intelliveiw 12, з можливістю додати другий дисплей під час покупки або встановити пізніше. Кабіна має нову аудіосистему з восьмиканальними підсилювачами, двома високочастотними динаміками, спеціальною кришкою кабіни для звуку преміум-класу та кріпленнями для кріплення пристроїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору