Ужгородка

Новини Закарпаття

В Нідерландах почали виготовляти вітрові турбіни з дерева

Вітрові турбіни з дерева можуть стати ключовим компонентом у переході до відновлюваних джерел енергії, оскільки вони є більш доступними, екологічними та стійкими, ніж традиційні турбіни з металу.

Компанія WoodWind Energy, що базується в Нідерландах, розробила технологію виготовлення вітрових турбін з дерева, яка є більш ефективною та економічно доцільною, ніж традиційні методи.

Вітрові турбіни WoodWind Energy виготовляються з деревини, яка вирощується в стійких лісах. Дерево є легким і міцним матеріалом, що дозволяє зменшити розмір і вагу турбіни, що, в свою чергу, знижує витрати на виробництво та транспортування.

Крім того, дерев’яні турбіни не вимагають такого ж рівня обслуговування, як металеві, що може значно зменшити витрати на експлуатацію та ремонт.

Вітрові турбіни WoodWind Energy вже успішно пройшли випробування в Нідерландах і Данії. Компанія планує розпочати масове виробництво турбін у 2024 році.

Також по темі: Інвесторів в біометанові заводи звільнили від низки податків

Переваги вітрових турбін з дерева:

  • Більш доступні, ніж традиційні турбіни з металу.
  • Більш екологічні, оскільки виготовляються з відновлюваного матеріалу.
  • Більш стійкі, оскільки дерево є більш легким і міцним матеріалом.
  • Не вимагають такого ж рівня обслуговування, як металеві турбіни.

Висновок:

Вітрові турбіни з дерева мають потенціал стати важливим компонентом у переході до відновлюваних джерел енергії. Вони є більш доступними, екологічними та стійкими, ніж традиційні турбіни з металу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору