Ужгородка

Новини Закарпаття

Китай встановив новий рекорд у імпорті олійнихкультур

Китай збільшив імпорт олійних культур на понад 15 мільйонів тонн у порівнянні з попереднім сезоном, і більшість цього імпорту припадає на соєві боби. Також зросло імпортування рослинних олій, при цьому лідирує пальмова олія.

Аналітичне агентство OilWord порівняло показники імпорту олійних культур та їх переробки в Китаї за поточний і минулий маркетинговий рік. Згідно з даними агентства, імпорт олійних культур показав рекордні результати – 110,2 мільйона тонн у порівнянні з 95,2 мільйонами тоннами попереднього року. При цьому 92% імпорту в цій галузі припадає на соєві боби.

Також по темі: В Китаї будують свинарники-хмарочоси, щоб задовольнити попит на м’ясо

Що стосується продуктів переробки олійних культур, тут значний ріст показали поставки рослинної олії – 11,49 мільйонів тонн у порівнянні з 7,13 мільйонами тоннами минулого сезону. Більше половини імпорту (6,15 мільйонів тонн) припадає на пальмову олію. Проте обсяг імпорту шроту залишився незмінним на рівні 6,48 мільйонів тонн, але змінилася структура імпорту. За даними агентства, зросло попит на соняшниковий і пальмовий шрот, і, відповідно, скоротився обсяг імпорту інших видів шроту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору