Ужгородка

Новини Закарпаття

Під виглядом гуманітарки на Львівщину намагалися ввезти будматеріали на 1,5 млн грн

Як повідомляє Львівська митниця, в пункт пропуску «Угринів – Долгобичув» прибла вантажівка, за кермом якої був 35-річний мешканець Волинської області. Водій вказав у декларації, що переміщує на адресу однієї з релігійних організацій гуманітарну допомогу: будівельну піну, епоксидну смолу, скловолокно, затверджувач тощо.

Однак під час огляду автомобіля митники виявили, що переміщувані товари не відповідають описаним у митній декларації. Крім того, документи, виявлені серед особистих речей водія, підтверджували, що ці товари експортувала польська фірма на адресу українського приватного підприємства.

Для перевірки законності переміщення вантажу львівські митники звернулися до польської фірми, зазначеної у документах. Відтак, польські експортери підтвердили, що товар, вагою 2.8 тонни та орієнтованою вартістю близько 1.5 млн. гривень, дійсно перевозився на адресу фірми, що в Житомирській області.

Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів – безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору