Ужгородка

Новини Закарпаття

У Львові затримали чоловіка, який переправляв ухилянтів за кордон

Як повідомляє Служба безпеки України, до організації каналу втечі за кордон причетні мешканці столичного та західного регіонів України.

Ділки шукали «клієнтів» серед потенційних призовників, публікуючи оголошення в соцмережах. Вартість підроблених свідоцтв про народження дитини та довідки про багатодітний склад сім’ї становила чотири тисячі доларів.

38-річного мешканця Києва затримали у серпні цього року. Тоді зловмисник за вісім тисяч доларів збував військовозобов’язаному, який мав одну дитину, свідоцтва про народження ще двох «нащадків». Таким чином останній нібито мав законні підстави уникнути призову на військову службу та виїхати за кордон.

У автомобілі та за місцем проживання затриманого правоохоронці виявили докази  – гроші, чорнові записи, листування із спільниками, кілька готових пакетів «документів».

Організатора схеми затримали у Львові. Ним виявився 44-річний уродженець Черкащини. Саме він надавав вказівки іншим учасникам, здійснював підбір клієнтів, отримував їх анкетні дані, необхідні для виготовлення фальшивок. Чоловік особисто виготовляв «документи», в тому числі «рішення опікунських рад».

Обом фігурантам повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору