Ужгородка

Новини Закарпаття

У Тернополі поліція склала протокол на організаторів виставки екзотичних тварин

Про це повідомили в UAnimals.

Після звернення небайдужих людей волонтерка UAnimals Людмила Чеховська відвідала виставку і побачила, що, крім анонсованих риб, на виставці були також дикі та екзотичні тварини, котрих утримували у тісних просторах.

“Відвідувачі фотографуються зі зміями та мавпою, використовуючи спалах. Мавпа сидить у тісній клітці й не має змоги сховатися від цього”, – розповіла зоозахисниця.

У дописі наголошують, що закон забороняє використовувати тварин для пересувних виставок. Заборонено також надавати фотопослуги з дикими тваринами, крім зоопарків, цирків та дельфінаріїв.

До того ж Тернопільська міська рада заборонила пересувні цирки та інші мобільні розваги із залученням диких та екзотичних тварин на території міста, однак на практиці це не працює.

Людмила Чеховська викликала у ТЦ поліцію та поліціянти відмовилися скласти протокол на місці, аргументуючи це тим, що спочатку необхідно провести експертизи та встановити, чи справді є порушення. На місці порушень вони розгледіти не змогли.

Згодом правоохоронці все ж таки склали протокол на організаторів виставки за 154 статтею Кодексу про адміністративні правопорушення, хоч вона і стосується котів та собак. Стаття передбачає попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17-51 грн) і попередження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору