Ужгородка

Новини Закарпаття

На Одещині мають намір реорганізувати припортову логістику з метою продовження експорту збіжжя

“Одеська область є стратегічним регіоном для забезпечення глобальної продовольчої безпеки і порти Одещини відіграють провідну роль у світовій торгівлі зерном”

На Одещині планують реорганізувати логістичну інфраструктуру та відновити роботу нефункціонуючих портів, аби продовжити експорт українського збіжжя, повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер під час зустрічі з послом Німеччина в Україні Мартіном Єґером.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

За словами Єґера, рф свідомо руйнує та знищує інфраструктуру портів Дунаю, оскільки це єдиний шлях експорту зернових з України.

Одеська область є стратегічним регіоном для забезпечення глобальної продовольчої безпеки і порти Одещини відіграють провідну роль у світовій торгівлі зерном. Ми всебічно сприятимемо розвитку економічного потенціалу Одеської області завдяки залученню німецьких інвестицій в регіон, — пояснив посол.

Нагадаємо, в Україні завершують будівництво “сухого порту”, що розташований поруч з Угорщиною та Румунією.

Раніше стало відомо, щоб збільшити пропускну можливість для експорту української аграрної продукції, Польща планує побудувати “сухий порт” на кордоні з Україною.

Баришівська зернова компанія Grain Alliance разом з USAID реалізувала проєкт оновлення технічного парку. Зокрема компанії придбали три телескопічних навантажувачі і два потужних трактори для перевантаження зерна у біг-беги, повідомляє пресслужба компанії. Цей крок дозволить  наростити обсяги експорту різними можливими способами.

Перевалочний комплекс Дунайського пароплавства збільшує обсяги завантаження зернових. Перед комплексом на вихідних налічувалося майже дві сотні зерновозів з кукурудзою, майже півсотні з соєю.

Греція готова надати альтернативний маршрут для української пшениці та інших зернових через свої північні порти Салоніки та Олександруполіс.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору