Ужгородка

Новини Закарпаття

На Хмельниччині вивели новий сорт перцю

З цим сортом фермерка працювала шість років, вперше випустила у 2022 році.

Фермерка з Хмельниччини Іванна Білоус вивела сортовий перець “Слава ЗСУ”, і повідомила про це на сторінці в Instagram.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Це дуже врожайний сорт серед усіх великоплідних перців. Одночасно формує до 10 великих, масивних та товстостінних плодів вагою 350-460 г. Товщина стінки до 8-9 мм. В довжину перчини стандартні — 26-28 см. На смак солодкі та ніжні. Кущі міцні та високі, не потребують підв’язки, — зазначила Іванна Білоус.

З цим сортом вона працювала шість років, вперше випустила у 2022 році.

Тепер ми маємо найкращий сорт перцю з найдостойнішою назвою, — наголосила фермерка.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Насіння реліквійних сортів (@nasivanky)

Нагадаємо, дослідники з Національного інституту досліджень геному рослин Департаменту біотехнології в Делі розробили сорт ріпакової гірчиці, щоб отримати м’яку олію зі сполуками, що відлякують комах, з використанням технології редагування геному (GE).

Науковці з Інституту Джеймса Хаттона створюють нову гігантську лохину. Автори дослідження кажуть, що новий вид матиме ягоди більші за виноградину або невелику полуницю.

Картопляний День поля провела компанія “Агріко Україна” разом із партнерами – компаніями “Адама Україна” та “Ван Дайк Технікс”, на полях фермерського господарства “Аделаїда”. Під час заходу “Агріко Україна” продемонструвала 14 сортів картоплі. Серед них були і новинки: “Коразон” та “Спектра”.

Фермери Хоккайдо виростили абсолютно новий фрукт, круглий, соковитий і солодкий, як диня, але трохи кислуватий, як лимон.

Компанія Plant & Food Research Ltd (PFR) із Нової Зеландії розробила лінійку сортів абрикоса.

Анатолій Лаба, селекціонер, член Асоціації селекціонерів, помологів та садівників вирощує в селі Пільний Олексинець Хмельницької області гібриди кісточкових, у тому числі й чорну абрикосу.

Червоноплідні яблука з деталізованими малюнками пам’яток архітектури та відомих картин вирощують у префектурі Аоморі на півночі Японії та експортують до Франції.

В Австралії розробляють програму селекції для підвищення жаростійкості пшениці.

Американська селекційна компанія Fall Creek Farm & Nursery вивела новий сорт лохини. Селекціонери презентували сорт PeachyBlue ‘ZF08-029’, що виділяється великими ягодами, високою врожайністю та персиковим ароматом.

Бразильський науково-дослідний інститут кави розпочав вирішальний етап у двадцятилітньому проєкті з розробки сортів кави арабіка, які природньо не містять кофеїну. На думку дослідників, ця розробка може мати значний комерційний потенціал

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору