Ужгородка

Новини Закарпаття

Кабмін профінансує ветеранам до одного млн грн на сировину та обладнання

Зокрема умовою участі у грантові й програмі є створення робочих місць: від одного при отриманні 250 тис. грн до п’яти при фінансуванні у 1 млн грн.

Кабінет міністрів розширив проєкт єРобота та запускає нові грантові програми для ветеранів на започаткування або розвиток власного бізнесу. Грантова програма створена для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю, які отримали її внаслідок війни, а також їхніх дружин або чоловіків.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Термін подачі заявок – 19 листопада. Гранти у 0,5 млн та 1 млн грн покривають 70% вартості проєкту, решту фінансування має внести заявник.

Захисники і захисниці з бажанням займатися підприємництвом після повернення до цивільного життя, зможуть отримати грант від 250 тис. грн до 1 млн грн. Другий з подружжя захисника зможе отримати грант 500 тис. грн на розвиток сімейного бізнесу.

Умовою участі у грантові й програмі є створення робочих місць: від 1 при отриманні 250 тис. грн до п’яти при фінансуванні у 1 млн грн. Робочі місця потрібно створити протягом 6 місяців з моменту отримання коштів і підписати з працівниками контракти мінімум на 2 роки.

Рішення про надання гранту приймає Державна служба зайнятості, перевіривши заяву уповноваженим банком та розглянувши представлений бізнес-план.

Кошти можна використати на обладнання, ліцензійне програмне забезпечення (до 50% коштів), сировину, матеріали, товари та послуги, необхідні для реалізації бізнес-плану, а також на тварин або саджанці для створення ферм (до 70% коштів), послуги з маркетингу та реклами (до 10% коштів), оренду нежитлових приміщень (до 25% коштів), оренду обладнання (до 30% коштів), лізинг обладнання, крім власних транспортних засобів (до 50% коштів) або придбання франшизи.

Нагадаємо, для просування ветеранського бізнесу в Україні – з метою зробити його видимим, а вироблену ним продукцію впізнаваною та популярною серед споживачів –  мережа супермаркетів “Сільпо” при підтримці Міністерства у справах ветеранів України запускає інформаційну кампанію “Ми хочемо продавати ветеранську продукцію”.

Сума, перерахована ГК “Прометей” за час повномасштабного вторгнення, наблизилася до 9 млн грн.

За час повномасштабного вторгнення агрохолдинг “Кернел” разом із волонтерськими організаціями та партнерами передали ЗСУ 350 квадрокоптерів і БПЛА загальною вартістю понад 50 млн грн.

Соснівський районний суд міста Черкаси визнав винним у колабораціонізмі власника і керівника ТОВ “Великоцкое”, ТОВ “Агрофірма “Нива” і ТОВ “Агрофірма “Деметра-С”.

Команда під керівництвом Китаю заявила, що барвник, який ще не випробуваний як протиотрута на людях, але вже схвалений Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (US FDA) для інших цілей, може врятувати багато життів.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору