Ужгородка

Новини Закарпаття

До 100 тисяч можна отримати на інновації в їжі

Ідеї грантових проєктів мають бути інноваційними, стосуватися сфери харчування, а також передбачати створення робочих місць і мати соціально-економічний ефект для громади

Благодійний Фонд “МХП-Громаді” за підтримки бренду Kurator оголосив конкурс “Роби Своє” для бізнесу, що працює у сфері Horeca, передає newfood. Конкурс має на меті підтримку сталого розвитку підприємництва у сфері громадського харчування як відповідь на негативні економічні наслідки війни в Україні.

Стеж за новинами у зручному форматі: Підписуйся на наш Twitter 

Підтримка буде здійснюватися шляхом надання мікрогрантів для подальшого започаткування, масштабування та/або релокації існуючого малого та середнього бізнесу.

Експерти оберуть від 10 переможців.

Географія конкурсу містить території Вінницької, Волинської, Житомирської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської та Чернігівської областей.

Взяти участь у проєкті можуть фізичні чи юридичні особи, що раніше вели бізнес у сфері громадського харчування, але втратили його (повністю чи частково) через воєнну агресію зі сторони росії. Також подаватися на конкурс можуть кухарі, ресторатори, власники закладів громадського харчування, які знаходяться на деокупованих територіях і не зазнали фізичного впливу на заклад та потребують консультаційних послуг для покращення та продовження діяльності. А ще – військові, які мають/мали заклад громадського харчування та планують розвинути або поновити його роботу.

Ідеї грантових проєктів мають бути інноваційними, стосуватися сфери харчування, а також передбачати створення робочих місць і мати соціально-економічний ефект для громади.

Зареєструватися для участі можна за посиланням.

Нагадаємо, громадська організація “Міжнародна фундація розвитку” оголосила про старт конкурсу грантової підтримки для енергомодернізації підприємств під час воєнного часу. Проєкт передбачає надання організаційної, технічної та фінансової підтримки 25 обраним підприємствам, котрі постраждали від військових дій.

EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини запускає чергову хвилю грантів на 3 млн євро. Гранти надаватимуться задля підтримки відновлення підприємницької діяльності на територіях України, що найбільше постраждали від бойових дій та були окуповані.

На відновлення бізнесу, розширення виробництва товарів та послуг, розвиток нових напрямків USAID планує надати близько 100 грантів на суму від $10 тис. до $35 тис. (приблизно від 360 тис. грн до 1,3 млн грн). Грантова програма має підтримати українські малі та середні сімейні і жіночі підприємства.

Майже 18 млн грн виплатили ще 8 агропідприємствам на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства та тепличного господарства у межах урядової грантової програми єРобота з підтримки малого та середнього бізнесу.

В Україні стартувала програма підтримки жінок-підприємиць в агро Empowering Women in Agrifood (EWA) від EIT Food з можливістю отримати грант до 10 тис. євро на розвиток власної справи чи стартапу.

24 оператори органічного ринку отримають підтримку в межах третього етапу грантової програми “Підтримка органічного сектору в Україні”, яку ініційовано об’єднанням “Органічна ініціатива”, на загальну суму 90 тис. швейцарських франків.

Анна Лиса

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору