Ужгородка

Новини Закарпаття

На ремонті Львівської обласної лікарні викрили змову

За порушення тендерного законодавства ТзОВ «Бербет Інжиніринг» оштрафували на 68 тис. грн. ФОПа Йосипа Стахіва оштрафувати АМКУ не зміг, оскільки його юридична особа вже ліквідована, повідомили у комітеті.

Вчора, 24 жовтня АМКУ виніс рішення, яким визнав наявність змови між ТзОВ «Бербет Інжиніринг» та Йосипом Стахівим, які брали участь у тендері на ремонт коридору у хірургічному відділенні Львівської обласної клінічної лікарні.

Під час проведення закупівлі обидва учасники торгів змовились та узгоджували дії між собою, щоб усунути конкуренцію. Комісія визнала дії обох підприємців порушенням законодавства про захист економічної конкуренції. За змову на ТзОВ наклали 68 тис. грн штрафу, а Йосип Стахів уникнув штрафу завдяки ліквідації ФОПа.

“Згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі є той факт, що суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів“, – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору