Ужгородка

Новини Закарпаття

Підприємець звільнив самозахоплену комунальну ділянку у Львові, на якій продавав автівки

Як повідомили у департаменті містобудування Львівської міської ради, ділянку на вулиці Поліській без відповідних дозволів зайняв орендар суміжної земельної ділянки ще у 2021 році. Територію, як орендовану, так і самозахоплену, він використовував для продажу автомобілів.

«Ще у листопаді 2021 року самоврядний контроль фіксує порушення земельного законодавства, а саме – самовільне захоплення ділянки. Хто це зробив, довго шукати не довелося – особа, що орендувала ділянку поруч. Тільки-от площа орендованої землі під парковку – 0,24 сотки, а комунальної землі «прихопили» вдесятеро більше – аж 20 соток. І не просто «прихопили», а ще й активно впровадили тут бізнес – облаштували продаж автомобілів. Звичайно, не сплачуючи за це в міський бюджет ні копійки», – розповіли у департаменті містобудування ЛМР.

У 2021 році поліція не вбачала у таких діях орендаря криміналу. Тож місто в 2023-му зафіксувало повторне самозахоплення земельної ділянки. Після цього орендар відмовився і від меншої ділянки поруч – розірвав договір на користування землею. Проте більшою ділянкою поряд, де продавав автівки, продовжив користуватися.

Орендар покинув самозахоплену землю лише тоді, коли Нацполіція розпочала кримінальне провадження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору