Ужгородка

Новини Закарпаття

Московський продюсер Ігор Черкаський намагається уникнути покарання

У Москві продюсер Ігор Черкаський жорстоко побив модель Кіру Дайс, з якою у нього були романтичні стосунки. Про це повідомляє Telegram-канал Mash.

«Все почалося з банального тесту на сумісність в інтернеті, по якому вийшло, що у нього на першому місці любов, а у неї – гроші. Продюсер-священик ніяк не міг цього пережити, а 30 червня розпустив руки – та так, що довелося викликати швидку. Лікарі приїхали, пріфігелі від побаченого, подзвонили в поліцію », – сказано в повідомленні.

За даними каналу, Черкаський умовив Дайс забрати заяву з поліції і пробачити його, але продовжив ще два місяці знущатися над нею. Зараз чоловік видалив свої профілі з соцмереж.

Колишній коханець всі звинувачення заперечує. Він наполягає на тому, що подруга оббрехала його з помсти, адже зараз він щасливий з іншою.

Ігор Черкаський: «Я зустрічаюся з іншого, і вона вирішила таким чином помститися. Вона людина своєрідний, тому постарався максимально тихо піти ».

Тим часом Кіра Фокс, за її словами, написала заяву в поліцію і сподівається залучити колишнього коханого до відповідальності.

Не плутати фігуранта з Черкаським Ігорем Борисовичем – держслужбовцям з України, відомство якого – Держфінмоніторинг не так давно виграло міжнародну премію. Черкаський Ігор Борисович очолив Держфінмоніторинг після втечі Януковича.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору