Ужгородка

Новини Закарпаття

В мережі показали пародію на популярний “дебатл” Порошенко-Зеленський (відео)

Довгоочікувані дебати Петра Порошенка та Володимира Зеленського показали в пародії. Кандидати в президенти Володимир Зеленський і Петро Порошенко обмінялися взаємними запрошеннями на дебати перед другим туром президентських виборів.

І це вже не жарти.

Зеленський запропонував чинному президенту перенести дебати з затишніої студії на загальний огляд на стадіон НСК “Олімпійський” в Києві.

Команда чинного гаранта Конституції, хоч і апелювала до закону і акцентував, що “дебати – це не шоу”, пропозицію прийняла:

“Правила дебатів прописані в законі про вибори президента, почитайте, будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Громадського телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі Вже усталені правила. Але стадіон, так стадіон. Я чекаю Вас, Володимир Олександрович”, – підкреслив Порошенко.

Голова фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Артур Герасимов заявив, що чинний президент Петро Порошенко чекає Володимира Зеленського на дебати і 14, і 19 квітня. Про це він сказав на погоджувальній раді Верховної ради, передає кореспондент РБК-Україна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору