Ужгородка

Новини Закарпаття

Згадуємо традиції: коли на святого Миколая ховають подарунки під подушку

Уже через кілька днів настане найулюбленіше свято мільйонів дітей – День святого Миколая. Це чарівний час, коли всі малюки поспішають скоріше заснути, щоб в святковий ранок знайти під своєю подушкою цікаву іграшку, книгу, або цукерки.

Однак, через цілий рік після святого Миколая, багато дорослих забувають, коли ж саме потрібно ховати подарунки під подушку.

Редакція nash.live вирішила нагадати про це.

Коли ховають подарунки під подушку

Свято святого Миколая відзначають 19 грудня.

Подарунки під подушку прийнято класти заздалегідь, в ніч з 18 на 19 грудня.

Багато батьків вчать своїх дітей, що Миколай приносить подарунки тільки слухняним дітям.

Малюки вірять, що протягом усього року святий в спеціальний щоденник записує всі хороші і погані дії людей, і коли приходить свято, то чудотворець вирішує, кому дарувати потрібні речі, а кому залишати різки під подушкою.

Кому і які подарунки кладуть під подушку

Напередодні свята всі батьки починають міркувати, який же подарунок придбати для своєї дитини. Під подушку з легкістю можна заховати маленькі іграшки, брелоки, коробки з смакотою, або книгу.

Варто відзначити, що деякі батьки, щоб дитина добре поводився в наступному році, разом з іграшками залишають під подушкою ще і різку. Так би мовити, для профілактики.

Незважаючи на те, що в День святого Миколая прийнято вітати дітей, дорослі теж не проти знайти з ранку під подушкою якийсь сюрприз. Порадувати кохану дружину або дівчину можна хорошою косметикою або смачною шоколадкою, а чоловік буде радий знайти набір для душу або пару нових шкарпеток.

Хто такий чудотворець Микола і в чому проявляються його чудеса

Чудотворець Миколай є одним з найбільш шанованих святих в православному світі.

За легендами, він народився в Греції, в сім’ї заможних батьків. Весь вільний час святий приділяв служінню Богу. Уже з юних років Микола почав піклуватися про бідних і допомагати нужденним. Ночами він роздавав їжу і одяг тим, кому це було потрібно.

Коли батьки святого Миколая померли, увесь свій спадок він роздав убогим, а сам відправився паломником в Палестину. Після цього Микола став священиком і оселився в турецькому місті Миру.

Миколу прозвали чудотворцем, тому що Господь наділив його даром зцілення. Він міг вилікувати будь-яку хворобу.

Також святого Миколая вважають покровителем мандрівників і моряків, тому що, за переказами, він врятував чимало життів.

Найголовнішю перевагою чудотворця вважалася його любов до людей, особливо до дітей.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору