Ужгородка

Новини Закарпаття

Поліція вирішила покарати виробників нових провокаційних плакатів з Порошенком

З’явилася нова передвиборча реклама із зображенням чинного президента України Петра Порошенка, який покидає місце, з написом “кінець”. У виборчому штабі Порошенка геть заперечують приналежність до створення цих плакатів, хоча вони виконані в стилістиці плакатів БПП. Комунальна служба зніме білборди, а поліція знайде і оштрафує порушників.

Про це повідомляє Слово і Діло.

Згідно із законодавством України, не можна розміщувати на вулицях рекламу без відповідних відміток. Тому творці даних плакатів будуть покарані штрафом. Про це розповів спікер Національної поліції Ярослав Тракало:

“Відповідно до частини 2 статті 212-13 КУпАП, поширення зовнішньої реклами без зазначеної в законодавстві інформації – тягне за собою накладення штрафу. На осіб, які розмістили таку політичну рекламу з порушенням законодавства, будуть складені відповідні адмінматеріали”.

На питання до адміністрації президента про те, чи не команда Порошенка створила цю рекламу, глава департаменту інформаційної політики АП Володимир Горковенко відповів так:

“Та ви смієтеся? Ми ж не такі ідіоти, щоб таке вішати, таку дурість. Ми взагалі намагаємося обережно підходити до таких речей після бордів з Путіним”.

Нагадуємо, що плакати невідомої приналежності бордового кольору, на яких зображений Петро Порошенко, який йде, з’явилися в деяких містах України 14 квітня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору