Ужгородка

Новини Закарпаття

Cмертоносний торнадо в США вбив щонайменше 8 осіб: фото і відео

Поліція повідомила про смерть щонайменше восьми людей на Півдні США через природні катаклізми. На цих вихідних в деяких штатах були торнадо і повінь. Багато будинків були зруйновані.

Про це повідомляє HuffPost.

Шериф штату Техас розповів, що двоє дітей загинули в машині від того, що на неї впало дерево. Жінка померла під час відкритого заходу в історичному музеї Кадо Маундс. Ще одну жінку знайшли мертвою біля її будинку. У містах штату Франклін багато людей отримали поранення через торнадо. У штаті Луїзіана загинули три людини. Повідомляється, що двох убило повінь, а один був збитий машиною, коли прибирав дерева, що впали через торнадо.

Губернатор Міссісіпі Філ Брайант оголосив надзвичайний стан в деяких містах штату. Він повідомив про смерть літнього чоловіка через падіння на його трейлер дерева. Також він розповів про те, що десятки тисяч будинків залишилися без електрики. За словами Брайанта, через таку жорстоку бурю все могло бути і гірше.

Торнадо спостерігалося від Західної Вірджинії до Північної Кароліни і аж до Вірджинії, Пенсільванії і Нью-Йорка. За словами метеоролога Боба Оравеца, більше 100 000 людей піддавалися ризику на цих вихідних (13 і 14 квітня), а також в понеділок вранці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору