Ужгородка

Новини Закарпаття

Штаб Зеленського натякнув, як вибере главу НБУ

Спікер виборчого штабу кандидата в президенти України Володимира Зеленського Дмитро Разумков розповів про рішення Зеленського на посаді президента України провести аудит Національного банку. Результати цього аудиту повинні допомогти майбутньому президенту справедливо призначити наступного главу НБУ.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Якщо ми говоримо про Національний банк, спочатку потрібно провести аудит того, що було зроблено, і тих реформ – чи які називаються реформами – і зрозуміти, хто за що повинен бути нагороджений або, можливо, не дуже нагороджений”, – заявив Разумков.

Також Дмитру Разумкова на Третьому форумі українських лібералів задали ще ряд питань. Вони стосуються допомоги Коломойському, а також приватизації земель і державних установ. На питання про те, чи стане Зеленський на посаді президента допомагати Коломойському, Разумков відповів так:

Президенту “Захищати банки, напевно, не варто, незалежно від того, твій це банк або сусідній”.

З приводу ринку землі, який варто відкрити для інвесторів, Разумков сказав, що законодавство для цього ще не розроблено. Однак він запевняє, що уряд обов’язково займеться його підготовкою.

“Потрібно створити нормальну юридичну базу, захистити інтереси держави, захистити інтереси власника, інтереси інвестора, а потім відкривати ринок. Чому щороку продовжують мораторій – це питання не до нас”, – прокоментував спікер.

Що стосується приватизації державних заходів, на думку Разумкова приватизацію необхідно провести, але стратегічні об’єкти повинні залишитися у власності держави.

“Природно, держава не дуже ефективний менеджер в сфері ведення бізнесу та приватний бізнес більш ефективний, так приватизації потрібно буде проводити”, – сказав спікер штабу Зеленського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору