Ужгородка

Новини Закарпаття

Нардеп Березенко заперечує роботу іноземних політтехнологів в штабі Порошенка

Нардеп від Блоку Петра Порошенко Сергій Березенко висловив свою думку про чутки з приводу участі політтехнологів з інших країн у створенні передвиборної реклами для кандидата в президенти Петра Порошенка. За словами Березенка, всі ідеї реклами у виборчому штабі придумують самостійно.

Про це повідомляє Українська Правда з посиланням на слова Сергія Березенко.

Березенко попросили прокоментувати повідомлення в пресі про те, що Порошенко користується послугами іноземних політтехнологів із США, Франції та Ізраіля. Зокрема запитали про повідомлення нардепа Сергія Лещенка, який писав про співпрацю штабу з ізраїльським політтехнологом Моше Клюгхафте.

“Найменше я б зараз хотів коментувати Сергія Лещенка … Це абсолютна нісенітниця. Ніколи в житті не зустрічав цю людину”. – відповів Березенко.

Березенко заявив, що в аутсорсингу є багато креативних людей. Створення командою реклами з Путіним нардеп підтвердив, а ось причетність штабу до створення ролика з фурою, він, однак, заперечує:

“Не сприймайте серйозно якісь дурниці, які хтось генерує в YouTube або в соціальних мережах. Наш штаб не має ніякого відношення до цих роликів, але якщо вони смішні, це фан, і хтось із наших прихильників щось репоста , то ми ж не можемо за це нести відповідальність “.

Раніше НАШ писав, що поліція вирішила покарати виробників нових провокаційних плакатів з Порошенком. У Нацполіціі зробили висновок, що плакати з Порошенком, який йде і написом “Кінець” є незаконними через те, що на них немає розпізнавальних знаків і підписів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору