Ужгородка

Новини Закарпаття

У штабі Порошенка заявили, що президент сам вирішив приїхати на ефір 1+1

Чинний президент України Петро Порошенко сам вирішив раптово приїхати на ефір телеканалу 1+1, який належить олігарху Ігорю Коломойському. Про це повідомив заступник керівника штабу Порошенка Сергій Березенко, пише Українська правда.

Так, на питання про те, як приймалося рішення з’явитися в студії і чи радився президент зі своїм штабом, Березенко відповів, що були різні думки, що передача буде заангажованою.

“Було прийнято рішення прийти на цей телеканал і в ефірі звернутися до кандидата в президенти Володимира Зеленського, щоб він прийшов на дебати з президентом. Ви ж погодьтеся, що цей канал абсолютно комфортний для Зеленського. Більш того, рішення приймав особисто президент за кілька годин до ефіру”, – підкреслив заступник керівника штабу глави держави.

Також Березенко додав, що думки в штабі розійшлися, коли Порошенко оголосив про своє рішення. Деякі вважали, що це ризиковано і що такий ефір виграти неможливо, так як невідомо, як ще можуть себе повести ведучі. А деякі були переконані, що варто спробувати піти і донести свої меседжі аудиторії.

Як повідомляв НАШ раніше, спільні дебати кандидатів у президенти Володимира Зеленського та Петра Порошенка так і не відбулися. На НСК “Олімпійський” 14 квітня прибув тільки діючий глава держави. Порошенко виголосив промову і сміливо відповідав на питання журналістів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору