Ужгородка

Новини Закарпаття

Facebook назавжди забанив журналіста Аркадія Бабченка: названа причина

Соціальна мережа Facebook раніше блокувала аккаунт журналіста з Росії Аркадія Бабченко на кілька днів. Тепер стало відомо, що він більше ніколи не зможе публікувати записи в цій соцмережі. Російський журналіст з проукраїнськими поглядами впевнений, що це сталося через його пости про колишнього кандидата в президенти України Юлії Тимошенко і про кандидата в президенти Володимира Зеленського.

Про це він розповів в ефірі каналу ATR.

“Пару днів назад Facebook позбавив мене права писати на мою сторінку, тепер уже довічно. Ось офіс Facebook в Варшаві, щоб боротися з російською пропагандою, російськими фейк-ньюс. Вітаю вас, друзі мої, відмінна робота”, – сказав Аркадій Бабченко.

Нагадуємо, що 29 травня 2019 року Аркадій Бабченко, який переїхав в Україну, погодився інсценувати свою смерть з метою затримання людей, яких нібито прислали вбити його по-справжньому. У цей день СБУ оголосила, що Бабченко застрелили в його квартирі в Києві, і що він помер по дорозі в лікарню. На наступний день він з’явився на публічній зустрічі з СБУ і ГПУ, де розповів про мотиви інсценування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору