Ужгородка

Новини Закарпаття

Мангер продовжить працювати главою Херсонської облради: суд ухвалив рішення

Шевченківський районний суд Києва 15 квітня не продовжив відсторонення від посади голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера, якого підозрюють в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк.

“В. Мангер, підозрюваний в замовному вбивстві Каті Гандзюк – на посаді. Тільки що суд відмовив прокуратурі у відстороненні його”, – повідомив адвокат Масі Найєм.

В обгрунтуванні свого клопотання прокурори відзначили, що не всіх свідків, які працюють в облраді, допитали в кримінальному провадженні щодо вбивства активістки Гандзюк, в якому Мангер є підозрюваним, а тому він може впливати на свідків.

Адвокати, в свою чергу, заявили, що Мангер не може впливати на кого-небудь в облраді, так як його посада зводиться до ведення засідань депутатів обласної ради та підпису прийнятих рішень, і безпосереднього впливу на депутатів як керівник він не має. До всього вони додали, що вже були допитані практично всі депутати обласної ради.

Рішення суду може бути оскаржене протягом п’яти днів.

Як повідомляв НАШ раніше, 8 квітня стало відомо про те, що Владислава Мангера госпіталізували з невідомим захворюванням. Він скаржився на болі в серці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору