Ужгородка

Новини Закарпаття

“Полонені моряки в Росії чекають, поки ви набігаєтеся по каналах”: Зеленський записав нове відеозвернення Порошенкові

Кандидат в президенти України і шоумен Володимир Зеленський записав нове відеозвернення, адресоване конкретно чинному главі країни Петру Порошенкові. Відповідний ролик він оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.

Зеленський закликав Порошенка займатися потрібними справами, а не бігати по каналах в пошуках Зеленського, і нагадав про виступ гаранта на “Олімпійському”.

“Хочу звернутися до людини, яка займає дуже серйозну посаду – посаду президента України. Пан Порошенко, я дуже хочу, щоб ви від “я почув” перейшли до “я зробив”. А саме: посадили вбивць Катерини Гандзюк, посадили Свинарчуків і згадали про те, що ви забули – про наших полонених моряків, які зараз сидять в тюрмі і чекають, коли ви набігаєтеся по каналах, відшукаєте Зеленського, наздаєтесь аналізів і накричитесь на стадіоні. Будь ласка, зробіть це”, – підкреслив він.

Також кандидат в президенти додав, що шоумен може стати президентом, але коли президент стає шоуменом, то це виглядає сумно. Підсумувавши Зеленський сказав:

“Дебати 19-го, а справи – кожен день”, – заявив він.

View this post on Instagram

Президент і Шоумен.

A post shared by Владимир Зеленский (@zelenskiy_official) on Apr 15, 2019 at 2:21am PDT

Як повідомляв НАШ раніше, Володимир Зеленський прокоментував, чому в його команді присутні юрист і охорона українського олігарха Ігоря Коломойського. Про це він повідомив в інтерв’ю Новинам України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору