Ужгородка

Новини Закарпаття

Через обстріли на Донбасі загинув 20-річний парамедік на прізвисько “Смурфик”

Микола Волков, який добровільно пішов допомагати українській армії в якості парамедика, пробув три дні в комі і помер через невиліковні травм голови. Інші волонтери вшанували пам’ять загиблого.

Про це написала засновниця організації волонтерів-парамедиків “Госпітальєри” Яна Зінкевич в Facebook.

Дівчина зазначила, що вороги ігнорують правила, стріляючи по медикам і парамедиків української сторони. Вона емоційно закликала бійців на передовій помститися за “Смурфіка”:

“Для ворожих снайперів немає правил, медики та парамедики для них бажані цілі. Тому, всі хто зараз на передовій – помстіться за нашого Смурфіка, а ми і далі ризикуватимемо своїм життям щоб врятувати ваші.”

Знайомі волонтера кажуть, що загиблий 20-річний хлопець з Маріуполя, не маючи медичної освіти, пішов допомагати українським воїнам з патріотичних і альтруїстичних спонукань. Він закінчив навчання в “Госпітальєрів” в 2018 році і вже восени пішов на свою першу ротацію. 12 квітня 2019 року парамедік отримав кульове поранення, яке вразило більшу частину мозку і кісток голови. Пролежавши три дні в комі, доброволець Волков помер.

Прощання з волонтером пройде 17 квітня о 14.00 в залі поминального будинку Маріуполя. Його поховають на Алеї Слави Старокримського кладовища.

Раніше НАШ писав, що на Донбасі загинув в бою брат героя України. В результаті прицільних обстрілів з боку ворога, загинув 29-річний Роман Чибінеев, брат героя України Валерія Чибінеева.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору