Ужгородка

Новини Закарпаття

Українці можуть стати банкрутами офіційно. Порошенко підписав важливий закон

Президент України Петро Порошенко 15 квітня підписав Кодекс по процедурам банкрутства. Таку заяву він зробив під час зустрічі з представниками бізнесу, трансляцію вів телеканал НАШ.Максі-ТВ.

“У мене є ще одна приємна новина: я сьогодні підписав закон про банкрутство. Незважаючи на те, чо у нас було кілька питань щодо організаційного оформлення, я думаю, що ми на рівні нормативних документів знайдемо можливість”, – підкреслив глава.

Повідомляється, що однією з новел документа є можливість фізособам в разі складної економічної ситуації ініціювати процедуру банкрутства і очиститися від цього боргового зобов’язання, тоді як кредитор позбавлений такого права.

Прийнятий документ також передбачає продаж майна банкрутів на електронних аукціонах “ProZorro.Продажі”.

Дана процедура банкрутства допомагає боржникові вийти зі скрутного фінансового становища через суд, який повинен захистити від тиску кредиторів і створити умови для погашення заборгованості.

Тепер фізична особа зможе отримати захист завдяки новому закону, а кредитор отримає гарантію повернення позик.

НАШ готує детальний матеріал по цій темі, який буде доступний вже завтра! Слідкуйте за НАШими новинами!

Як повідомляв НАШ раніше, Порошенко разом зі своєю командою на сцені і спільно з солістом Kozak System Іваном Леньо заспівав пару рядків з пісні “Ти ж мене підманула, ти ж мене підвела”, і присвятив її своєму опонентові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору