Ужгородка

Новини Закарпаття

У травні українці отримають 10 вихідних: коли і як будемо відпочивати

Теплий і привітний травень вже не за горами, а це означає, що пора задуматися і спланувати проведення святкових і вихідних днів.

У цей місяць, напередодні спекотного літа, більшість українців любить вибратися на природу, адже це прекрасний час для пікніків, шашликів, прогулянок і всенародних веселощів. Тому говоримо про те, які офіційні державні свята і важливі дати очікують жителів України в травні 2019, а також розповімо, скільки і коли відпочиватимемо.

Отже, згідно з календарем, представленним Мінсоцполітики, крім традиційних субот і неділь в травні буде ще два офіційних вихідних:

1 травня – День праці, який в цьому році випадає на середу. Цей травневий свято є завершальним законним неробочим днем ​​в низці вихідних, які присвячені Великодню. Нагадаємо, вона святкується 28 квітня, в зв’язку з чим українці отримали цілих п’ять вихідних поспіль – з 27 по 1 травня.

9 травня – День перемоги над нацизмом. Це також вихідний, який припадає на четвер. А передсвятковий робочий день 8 травня скоротили на 1 годину.

А ось 11 квітня (субота) буде робочим днем. Доведеться відпрацьовувати перенесений напередодні вівторок, 30 квітня, за рекомендаціями Кабміну. Варто уточнити, що цей день також зробили укороченим на 1 годину.

В цілому кількість робочих днів у травні становить 22 дня, а офіційних державних свят та вихідних днів в кінці весни буде 10.

Як повідомляв НАШ раніше, українці матимуть офіційні вихідні з 27 квітня по 1 травня включно. Відповідне рішення про перенесення робочих днів в 2019 році зробили в Кабміні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нагору